Dnes je neděle 24. října 2021
Hokej
Velké drama mezi Plzní a Pardubicemi! Body nakonec bere Škodovka

Utkání mezi Plzní a Pardubicemi bylo nakonec velké drama. Po 40 minutách hry se hrálo bez branek. Bitva ale vyvrcholila přestřelkou ve třetí třetině.

pá 22. října 2021 20:59Celý článek
HOKEJ: Hattrick Blomstranda pomohl Plzni přestřílet Spartu

Hokejisté Plzně v předehrávce 35. kola Tipsport extraligy porazili po obratu Spartu 5:4. Hvězdou duelu byl domácí Ludwig Blomstrand, který zázářil hattrickem ve třetí třetině.

út 19. října 2021 20:14Celý článek
Indiáni v derby neskórovali, z Varů se vrací s prázdnou

Indiáni se poprvé v letošní sezóně vydali k souboji s Karlovými Vary, v derby ovšem na ledě svého soupeře neuspěli a vrací se tak do Plzně bez bodů.

čt 14. října 2021 20:26Celý článek
Škodovka hostila zlínské Berany, připisuje si další výhru

Indiáni na svém ledě přivítali v rámci 13. kola extraligy v neděli 10. října Zlín. A zápas znovu zvládli a připisují si další body za vítězství. Naopak zlínské trápení pokračuje.

ne 10. října 2021 20:27Celý článek
Škodovka porazila Liberec 3:1, bere třetí tříbodovou výru v řadě

Další tři body má Škodovka doma. Po brankách Dzierkalse, Jiříčka a Martina Langa Plzeň zvítězila 3:1. Poprvé v novém extraligovém ročníku hájil branku Miroslav Svoboda.

ne 3. října 2021 19:38Celý článek
V Liticích odstartoval evropský turnaj, domácí porazili Dány - FOTKY

Litický pozemní hokej zažívá dlouho očekávanou událost, hostí evropský turnaj Trophy II. Hned na úvod se utkali Portugalci s Italy a Litice s Dány. Pro domácí začal šampionát skvěle.

pá 1. října 2021 8:24Celý článek
V Liticích proběhne evropský pohár v pozemním hokeji Trophy II.

Plzeňské Litice očekávají mimořádnou sportovní událost. Od čtvrtka 30. září proběhne turnaj Trophy II., na diváky se těší i domácí klub. Do Plzně přijedou Portugalci, Italové a další...

st 29. září 2021 13:51Celý článek
Plzeň porazila hradecký Mountfield 4:2, bere druhou tříbodovou výhru v řadě

Indiáni odehráli již devátý zápas v rámci Tipsport extraligy, před svými fanoušky přivítali hradecký Mountfield. Vloni se ve vzájemných utkáních více dařilo indiánům.

út 28. září 2021 19:05Celý článek
Poprvé venku za tři body, Škodovka zvítězila v Litvínově!

Po domácím utkání s Kometou vyrazili Plzeňané bojovat o další body s Litvínovem. Indiáni se v první třetině dokázali třikrát prosadit a v poslední periodě své vítězství dalšími dvěma góly podtrhli.

ne 26. září 2021 20:22| Aktualizováno: po 27. září 8:25Celý článek
Plzeň po boji s Kometou bere bod, nájezdy ovládli hosté

V základní hrací době viděli fanoušci přestřelku, ze které vzešlo deset gólů. O vítězi utkání se rozhodovalo v nájezdech, kde byli úspěšnější hosté z Brna.

so 25. září 2021 7:46Celý článek