Dnes je neděle 24. října 2021
Házená
Talent hostil Kopřivnici. Obrat ve druhém poločase přinesl body - FOTKY

Nejdříve to vypadalo, že si body odveze Kopřivnice. Ve druhém poločase ale nastal obrat a hosté přišli o čtyřbrankový náskok během prvních třech minut.

ne 10. října 2021 18:07Celý článek
Talent vyzval poslední Hranice, potvrdil roli favorita - FOTKY

Talent si před zápasem nepřipouštěl neúspěch, hrál doma a nechtěl zklamat fanoušky. Hranice až doteď všechny zápasy výrazně prohrály. Stejně tak tomu bylo i s Talentem.

ne 3. října 2021 20:12Celý článek
Plzeňský Talent rozdrtil Maloměřice, vyhrál o 30 branek- FOTKY

Talent tým Plzeňského kraje po domácí porážce s Novým Veselím (30:32) a druhém těsném vítězství ve Frýdku-Místku (29:28) v neděli 19. září od 10.30 hostil obhájce titulu brněnské Maloměřice.

ne 19. září 2021 12:44| Aktualizováno: ne 19. září 17:29Celý článek
Házenkáři Plzně podlehli Sokolu Nové Veselí 30:32 - FOTKY

První krok za obhajobou mistrovského titulu nedopadl dobře pro Talent tým Plzeňského kraje. Na domácí scéně podlehl Sokolu Nové Veselí 30:32.

ne 5. září 2021 15:20Celý článek
Talent tým Plzeňského kraje prohrál i ve čtvrtém přípravném zápase - FOTKY

Český mistr doma podlehl Coburgu 24:35. Jeden z plzeňských trenérů Petr Štochl upozorňoval hlavně na špatnou střelbu. Z padesáti ran bylo jen 24 úspěšných.

so 14. srpna 2021 16:31Celý článek
Neskutečná jízda! Plzeňský Talent slaví 8. titul v historii klubu

Talent tým Plzeňského kraje zvládl v neděli 30. května v Karviné rozhodující pátý souboj (27:23) a vyhrál finálovou sérii 3:2 na zápasy. Do Plzně tak míří osmý titul v historii klubu.Gratulujeme!

ne 30. května 2021 16:54Celý článek
Finále je srovnané, rozhodne se v Karviné - FOTO

Talent Plzeň s HCB Karvinou odehrál v úterý 25. května neskutečně napínavý zápas, který skončil výsledkem 26:27 (15:13). Finále se tak rozhodne až v neděli od 13:00 na palubovce Karviné.

st 26. května 2021 8:50Celý článek
Plzeňský Talent veze z Karviné důležitou výhru

Finálová série mezi plzeňským Talentem a Karvinou pokračuje. Po nedělní výhře Plzně se možná ale rozhodne už v úterý doma. Talent tým Plzeňského kraje je nyní o krok blíž než jeho finálový soupeř.

ne 23. května 2021 15:44| Aktualizováno: ne 23. května 16:29Celý článek
Dramatický zápas s Karvinou, Talent srovnal finálovou sérii - FOTKY

Finálová série je srovnaná! Talent tým Plzeňského kraje vyhrál druhý finálový zápas díky lépe zvládnutému rozstřelu sedmimetrových hodů. Třetí zápas se hraje v neděli v Karviné

st 19. května 2021 20:30| Aktualizováno: st 19. května 23:10Celý článek
Talent obrat nepřipustil a je ve finále - FOTO

Pátý zápas semifinálové série s pražskou Duklou zvládl lépe domácí Talent tým Plzeňského kraje, který soupeře přetlačil a po vítězství 34:31 postoupil pošesté v řadě do finále extraligového play-off.

po 10. května 2021 8:40Celý článek